VÍTÁME VÁS NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH OCSS

Slavnostní zahájení akce "Říjen pro NNO"

Říjen pro neziskovky (NNO) je již tradiční akcí Magistrátu města Most v rámci Komunitního plánování (KP). Naše organizace, která je součástí KP, se této akce každoročně účastní.

Letos proběhlo slavnostní zahájení dne 03.10.2016 na MmM, kde velmi krásně reprezentovali naší organizaci sourozenci Herákové (Alex, Martin a Lubor) se svým hudebním vystoupením. V loňském roce bylo poprvé během slavnostního zahájení předáno Ocenění za přínos k rozvoji komunitního plánování v Mostě a také letos bylo toto ocenění předáno. Získala ho paní Ivana Lhotáková za založení Centra volného času a dlouholetou práci s dětmi a jejich rodiči. Také byla vyhlášena materiální sbírka pro neziskové organizace, které se zúčastní zaměstnanci magistrátu.

Součástí této jedinečné akce je výstava neziskovek, která je umístěna ve 2. patře úřadu. Zde najdete přehled činností neziskových a příspěvkových organizací. Výstavu mohou všichni zájemci navštívit až do konce října v úředních hodinách magistrátu, tedy v pondělí a ve středu od 8 do 17 hodin a v úterý a ve čtvrtek od 8 do 14 hodin.Po celý říjen můžete také sledovat jednotlivé akce neziskovek, např. dny otevřených dveří. Vyvrcholením kampaně bude 13. října od 15 hodin opět společná prezentace všech organizací v obchodním domě Central. Při této příležitosti si mohou všichni zasoutěžit nebo se podívat na zajímavý kulturní program.

V naší fotogalerii najdete z této akce fotografie a mezi nimi také i naší prezentaci organizace ve formě mořského akvária. Novinkou je také letos poprvé anketa o nejzajímavější prezentaci, která je umístěna přímo na výstavě a každý může anonymně hlasovat.

Doporučujeme se podívat nejen na výstavu, ale i na doprovodné akce.

Tým OCSS

<< Zpět na předchozí stránku

Publikováno